Čtvrtek, 30 listopadu, 2023
- Komerční sdělení -magazin
HomeRady a NávodyVenkovní ohniště s možností grilování

Venkovní ohniště s možností grilování

Firma Karma Český Brod je na celosvětovém trhu již více než 110 let a nyní přichází se svojí novou značkou KARMA PREMIUM na český a slovenský trh.

Kouzlo ohně fascinuje lidstvo od samého začátku našich dějin. Přestože dnes již oheň není nutný pro naše přežití, stále hraje velmi důležitou roli v našich životech. Vytváří útulnou atmosféru a pocit pospolitosti. Krby a krbová kamna i venkovní ohniska však poskytují mnohem více. Vytvořili jsme produkt, který splní veškerá očekávání a požadavky dnešní doby a pozvedne zážitek ze zapáleného ohně na úplně jinou úroveň.

Venkovní ohniště Infinity udělá z každého posezení na zahradě či terase společenský i gastronomický zážitek. Plynový stůl s ohništěm je ideálním řešením pro dlouhé letní večery. S přicházejícím podzimem vám prodlouží venkovní sezónu a zajistí příjemný zdroj tepla. Linie zlatavých plamenů zútulní jakýkoli venkovní prostor as doplňkovým příslušenstvím jej můžete využít i jako praktickou venkovní kuchyni a ugrilovat si chutnou večeři. Venkovní ohniště Infinity je perfektním řešením pro každého, kdo rád tráví večery venku. Elegantní opláštění z umělého ratanu je praktické pro údržbu a splňuje všechny estetické parametry uživatele. Krycí deska je ze sklokeramiky s dekorem kamene. Rychlá instalace a snadná obsluha určuje tato ohniska pro široké využití u spotřebitele.

Infinity Max v barovém provedení
Obdélníková krycí deska o rozměrech 183 x 106 cm poskytuje dostatečný prostor pro 6 – 8 osob a je tak vhodným řešením nejen pro domácnost, ale také pro restaurace a hotely i pro cateringové akce. Za otevíracími dvířky se kromě prostoru na PB láhve nacházejí také dvě praktické police.

Infinity R kulatý stůl a sálavý ohřívač v jednom
Srdcem topeniště je jedinečný hořák vytvářející rovnoměrný a koncentrovaný plamen, který oživí každý vnější prostor. Jeho výkon 8,8 kW dokáže příjemně zahřát. Lávové kameny s volitelnými doplňky jako keramická polínka dotváří přirozený vzhled topeniště.

Infinity Q se vejde na každou terasu i větší balkon
Kompaktní ohniště je vhodným řešením pro společenské události pod širým nebem ve městech. Využívá výhod otevřeného ohně, který příjemně zahřeje a osvětlí terasu. Samozřejmě bez kouře a starostí as co největší ohleduplností vůči sousedům.

Barrique vhodný pro všechny restaurace, bary, hospody
Spojením dubového sudu na víno a živého plamene ohně vzniklo originální vnější ohniště. Jak již samotný název topeniště napovídá, k výrobě použité dubové sudy nesloužily k ničemu jinému než ke zrání vína nejlepších červených barikových vín odrůd Cabernet – Sauvignon, Merlot nebo Graciano ze španělské oblasti Navarra.

Svou vinnou historii vám ohniště Barrique připomene vždy při otevření dřevěných dvířek. Červené víno zanechalo na vnitřní straně sudu typický červený nádech. Ozdobou topeniště je i velký korkový špunt.

- Komerční sdělení -pr clanky

Najnovjše články