Čtvrtek, 30 listopadu, 2023
- Komerční sdělení -magazin
HomePro kutilyLibujete si v zahrádkaření? Liaflor pro tyto účely skvěle poslouží!

Libujete si v zahrádkaření? Liaflor pro tyto účely skvěle poslouží!

Rádi relaxujete na zahradě a zdobíte záhonky novými květinami, na půdu přitom pokládáte kůru a bílé kamení, kterým zdobíte okolí záhonků? Tím však vaše kreativa ani zdaleka končit nemusí. Představujeme vám Liaflor – červenohnědý keramický granulát, který je zpracováván při vysokých teplotách, díky čemuž neobsahuje žádné nečistoty a stává se tak skvělým prvkem pro interiérové i exteriérové prostory z pohledu zahradničení.

Benefity keramického kameniva Liaflor

První benefity tohoto dekoračního materiálu jsme zmínili už v úvodu, to však ani zdaleka není všechno. Tento skvělý prvek, prostřednictvím kterého dokážete zkrášlit venkovní záhony a , květinové truhlíky, případně jej použít jako aranžérský materiál pro výstavní plochy nebo výlohy, toho dokáže nabídnout mnohem víc.

Liaflor je oblíbený hydroponický substrát určený pro pěstování rostlin bez půdy v živných roztocích. Při použití na povrchu zabraňuje růstu nežádoucího plevele a stejně  tak zvýšenému odpařování vody ze živného substrátu. Použijte-li ho na dno pěstebních nádob, bude skvěle fungovat také jako drenáž.

Liaflor vyrábíme i prodáváme

Pokud byste se o keramický granulát Liaflor zajímali, případně se jej dokonce rozhodli pro své zahradničení objednat, nabízíme jej v internetovém obchodě ve dvou provedeních. První možností je Zahradní kamenivo – keramzit LIAFLOR CLASSIC o velikosti granulí 8-16 mm. Pokud byste však měli zájem o menší frakci, najdete v nabídce také Keramické kamenivo – keramzit LIAFLOR CLASSIC o velikosti 4-8 mm. Pokud hledáte kamenivo s téměř dokonalým kulovitým tvarem zrn, které je oblíbené především pro dekorační účely, můžete použít kamenivo Liaflor Premium, které je k dostání ve frakci 8-16 mm  v 10 a 25litrovém balení.

- Komerční sdělení -pr clanky

Najnovjše články