Neděle, 25 února, 2024
- Komerční sdělení -magazin
HomeBydleníPřejte si, aby vaše předsíň a šatna byly uspořádané a přehledné?

Přejte si, aby vaše předsíň a šatna byly uspořádané a přehledné?

Většina z nás zná situaci, kdy se vrátíme po celém dni domů a na chodbě nás čeká nemilé přivítání v podobě obuvi po zemi, někdy i bund či mikin pohozených ledabyle, kde se právě dalo. Přitom se správným vybavením lze na chodbě udržet lehce pořádek. Samozřejmě, musíme také vést děti či dospělé k tomu, aby své oblečení a boty ukládali tam, kde mají. Pomůže nábytek, s nímž jsou předsíň a šatna skvěle zařízeny.

Předsíňové stěny a nástěnné věšáky

Tam, kde máte dost prostoru na umístění předsíňové stěny, neváhejte a kupte si ji. V rámci ní získáte vše nutné, co v chodbě má být. Jde o botník, zrcadlo, věšák, polici a skříňku zpravidla i se šuplíkem. Předsíňová stěna je v jednom stylu a barvě, vyhnete se zdlouhavému vybírání jednotlivých kusů nábytku tak, aby k sobě ladil barevně i stylem a rozměry. 

Jestli už předsíňovou stěnu máte a na další nábytek, kromě taburetu, na který usedáte, není v chodbě místo, můžete jej vyměnit za velký botník se sedátkem bílý nebo v jiné barvě. Pod vrchní deskou, na které jsou i sedátka, najdete úložný prostor pro čepice, rukavice, šály… Hlavní část zabírá botník, který pojme dost polobotek, tenisek, lodiček…

Ciťte se dobře i v šatně

Také do šatny můžete umístit tento botník, pokud v ní máte dost místa. Hlavní roli by zde ale měla hrát prostorná šatní skříň, nebo rovnou dvě, přičemž každý z páru má tu svou. Při výběru skříně můžete zohlednit to, zda chcete, aby bylo na dveřích umístěno zrcadlo a vy tak ušetřili místo na stěně nebo v prostoru, kde by se jinak zrcadlo muselo nacházet. 

Prostorná šatna by měla být dobře osvětlena, lze do ní umístit i toaletní stolek, u něhož se může žena připravovat do zaměstnání a kdekoli jinde ven.

Kvalitní a hezké vybavení do šatny, předsíně, chodby, ale také koupelny, ložnice, obýváku nebo třeba dětského pokoje, najdete na Sg-nabytek.cz. Ceny jsou nízké a s kvalitou budete jistě spokojeni. 

- Komerční sdělení -pr clanky

Najnovjše články