Čtvrtek, 30 listopadu, 2023
- Komerční sdělení -magazin
HomeBydleníNízkonákladová dřevostavba s balkonem a jednoduchým útulným interiérem

Nízkonákladová dřevostavba s balkonem a jednoduchým útulným interiérem

Klient si přál postavit na zahradě příležitostné bydlení pro některého člena velké rodiny. Domeček na ocelové konstrukci je umístěn vedle vzrostlého jilmu, v jeho korunách.

Dřevostavba je postavena systémem two by four a obložena modřínovými palubkami. V interiéru jsou použity velkoplošné smrkové biodesky. Zařizovací předměty v kuchyni a koupelně, topná tělesa, světla a nábytek jsou v černé barvě. Objekt je celoročně obyvatelný.

Přízemí
Hygienické zázemí (2,9 m²) v přízemí slouží pro dřevostavbu a zároveň jako pohotovostní toaleta pro zahradu. Zařizovací předměty byly vybrány v černé barvě jako kontrast ke smrkovému obkladu. Terasa v přízemí, která je vedle koupelny, je celoročně využívána ke cvičení jógy.

Patro
Balkon v patře je přístupný po vnějším schodišti. Z balkonu se vstupuje do místnosti (14,5 m²) s kuchyňskou linkou, jídelním stolem a rozkládací pohovkou. Mlynářskými schody je přístupné patro (7,3 m²) na spaní. V zábradlí patra jsou otevíratelná dvířka pro lepší sledování TV, který je umístěn nad vstupním HS portálem. Pod schody je vestavěná skříň.

- Komerční sdělení -pr clanky

Najnovjše články